Menu
19 sep 2024

Benefiet-veiling Geertruidenberg

“Belevingen voor belevingen”

Lieve jij,

In november organiseren wij een spectaculaire benefiet-veiling voor onze Stichting Met je Hart Geertruidenberg.
Je krijgt een kans om te bieden op belevingen voor belevingen!

Met alle vrijwilligers van onze stichting organiseren wij terugkomende etentjes met kwetsbare ouderen uit onze gemeente. Wij delen verhalen en ervaren fijne momenten.
Als jij deze avond meedoet, dan kunnen wij nog lang doorgaan met het organiseren van deze ontmoetingen. Klik op de link van onze site voor mooie filmpjes hierover.

Misschien komen Mariska en Thomas bij je thuis voor een huiskamerconcert, of bied jij op Andy Marcelissen voor prive-geklets in de woonkamer…? Of een heerlijk avondje NAC?
Er zijn 10 geweldige belevingen beschikbaar gesteld om op te bieden! Mede mogelijk gemaakt door inwoners uit onze eigen gemeente.

Deze avond wordt belangeloos begeleidt door onze ambassadeur: #chefDannyJansen en de opperkletser: Jan-Willem Prinsen.

📅 Datum: 27 november 2024
🕕 Tijd: 19:00 – 22:30 uur
📍 Locatie: Witte Leeuw – Prins Hendrikstraat 6 – Raamsdonksveer
🎶 Entree: Gratis na aanmelding + wij bieden 2 drankjes en hapjes aan

Het is belangrijk dat je je via ons formulier inschrijft, zodat wij je op de hoogte kunnen brengen van de avond en alle items waarop je kunt bieden!

Schrijf je in voor 1 november via deze link: https://forms.office.com/r/wfsRZ8GRGH

“ Kwetsbare mensen met elkaar verbinden. Dat is onze missie. Met heel ons hart slaan we een brug tussen vergeten worden en aandacht krijgen. We zorgen ervoor dat mensen er voor elkaar zijn en dat ze elkaar ontmoeten. Want wij geloven dat samen zijn en samen ondernemen het leven fijner en rijker maakt. Hier zetten we ons graag voor in. Persoonlijk en oprecht. Samen met anderen. Met ons hele hart.”

Wil je niets missen?

Volg ons op social media of meld je aan voor de Met je hart nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuws, ontwikkelingen en behaalde resultaten.